Ремонт і заправка автокондиціонерів

Ремонт і заправка автомобільних кондиціонерів.

Давно минули часи, коли кондиціонер в автомобілі вважався предметом розкоші. У наш час цей привілей відомий не лише власникам дорогих іномарок. Зараз у більшості автомобілів бюджетного класу, в т. ч. і в деяких моделях українського виробництва, автокондиціонери встановлюються на конвеєрі заводу та справно тішать своїх власників прохолодою в спекотні літні дні.

Автомобільний кондиціонер – це доволі складна замкнута герметична система. Правильна експлуатація кондиціонера дозволяє продовжити термін його експлуатації. Слідкувати та підтримувати в доброму стані систему кондиціонування дешевше, ніж ремонтувати в разі її поломки.

Принцип роботи автокондиціонера схожий на принцип роботи звичайного холодильника, але, на відміну від холодильника, всі елементи кондиціонера з’єднані трубопроводами з різьбовими з’єднаннями, а не паяними, як у холодильнику, заправка кондиціонера відбувається через золотники, кондиціонер зазнає вібрацій і тряски, тому необхідно щороку його обслуговувати. Перше, з чим стикаються власники автомобіля з кондиціонером, – це дозаправка холодоагентом і заміна салонного фільтра. Таку операцію треба проводити перед кожним літнім сезоном.

Проте, на превеликий жаль, колись настає момент, коли стає потрібний ремонт із заміною якихось запчастин, навіть із заміною компресора, визначенням місця течі та усуненням цієї течі. Тоді Вам потрібно звернутися на спеціалізовану станцію.

Звичайний універсальний автосервіс навряд чи зможе провести ці роботи, оскільки для цього потрібні спеціальне обладнання, запчастини та знання механіків. Часто спеціалісти стикаються з несправностями, які виникли після некваліфікованого обслуговування, ремонту чи заправки кондиціонера.

Наприклад, під час заміни чи ремонту якогось елемента системи кондиціонування, якщо система була розгерметизована більше 15 хвилин, то силікагель, що знаходиться в ресивері, вбирає вологу, і ресивер необхідно замінити. На жаль, цього правила часто не дотримуються, в результаті чого при потраплянні вологи в систему підвищується кислотність мастила, і це мастило може вивести з ладу компресор або сприяти утворенню свищів у конденсаторі чи випарнику. І це лише один окремий приклад; кондиціонер сучасного автомобіля настільки складний, що такі нюанси трапляються на кожному кроці й потребують кваліфікованого обслуговування.

На різних автомобілях одна й та сама операція може значно відрізнятися по трудовитратах. Наприклад, за даними виробника, заміна компресора на автомобілі Mercedes W203 2.2 cdi 1998 р.в. проводиться за 0.9 години, а на Mercedes W203 1,8 л (271-й мотор) 1.5 години; це залежить від конструктивних особливостей різних автомобілів. Під час підрахунку вартости виконуваних робіт майстри-приймальники наших техцентрів розраховують об’єм робіт у нормо-годинах з урахуванням даних із програми для розрахунку норм часу «Автодата».

 

Установлення, ремонт і обслуговування систем управління мікрокліматом курчатовозів, яйцевозів.


Система мікроклімату курчатовоза складається з чотирьох підсистем: опалення, охолодження, вентиляції та додаткової витяжної вентиляції, що забезпечує цілий рік задану температуру повітря в діапазоні від +20гр.С до +28гр.С при тридцятиразовій зміні повітря за годину. Зовнішнє повітря, попередньо охолоджене чи підігріте, розподіляється рівномірно по всьому фургону і, пройшовши повз ящики з курчатами, повністю виводиться назовні, при цьому швидкість потоку повітря всередині фургону - менше 2 м/с. Транспортування цінного вантажу на будь-які відстані та в будь-яких кліматичних умовах пройде без втрат і стресу.

Управління системою опалення та вентиляції кузова-фургону проводиться з кабіни водія за допомогою пульта, який дозволяє вибрати оптимальний режим роботи, після чого система працює автоматично. Встановлена температура в кузові контролюється датчиком температури.

Наш автосервіс проводить установлення кліматичних систем і систем управління мікрокліматом, а також їх ремонт і обслуговування.

 

На нашому автосервісі Ви можете отримати такі послуги:

  • Діагностування та заправка автокондиціонерів.
  • Заміна салонного фільтра.
  • Усунення течі конденсатора або його заміна на новий.
  • Усунення течі алюмінієвого трубопроводу або виготовлення нового.
  • Заміна підшипників на компресорі.
  • Заміна компресора.
  • Заміна датчиків, ТРВ та інших елементів кондиціонера.
  • Усунення неприємного запаху з кондиціонера.

 

Якщо у Вас немає кондиціонера, то ми також надаємо послуги встановлення автокондиціонерів у будь-яке авто!