Кондиціонери для комбайнів

    У середині минулого століття кондиціонер в автомобілі можна було зустріти лише в преміум класі, зараз це доступно практично в кожному автомобілі. Так само було і з кондиціонерами для комбайнів - їх можна було знайти тільки в іменитій техніці закордонного виробництва в кінці 80-х минулого століття.

    Зараз уже нікого не здивує вимога комбайнера про наявність кондиціонера в комбайні. Ніхто ж не хоче сидіти в чистому полі в маленькій скляній кабіні на розпеченому сонці при температурі далеко за 30 градусів тепла, без можливости відчинити вікно, бо скрізь пил. Кожен працівник хоче отримати гідні умови праці, навіть у такій нелегкій справі, як збір урожаю.

Наша компанія з радістю Вам пропонує кондиціонери для комбайнів:

  • Дон
  • Єнісей
  • Славутич

   Також кондиціонерні комплектуючі (компресори, конденсори, ресивери, датчики, трв, шланги, вентилятори й т.д) для комбайнів імпортного та вітчизняного виробництва: AG Chem, Allis, Almaco, BobCat, Case, Caterpillar, Claas, Deutz, Fendt, Ford/New holland, Gleaner, Hesston/Fiat, International, JCB, John Deere, Krone, Kubota, Massey Ferguson, MC Cormick, Minneapolis Moline, Oliver, PMC, Steiger, Versatile, White, Дон, Нива, Полісся, Ростсельмаш, Славутич та інші..

Ознайомитися з асортиментом і купити кондиціонер для комбайна Ви можете в нашому онлайн-магазині.