Електричні кондиціонери Dometic Waeco

Багато власників мікроавтобусів і будинків на колесах знають, як швидко нагріваються їхні автомобілі під час літньої спеки. Незабаром перебувати в автомобілі стає просто нестерпно. Перспектива «мужньо» переносити спеку є не найкращою ідеєю для проведення відпочинку влітку. На щастя, існує чудова альтернатива - надахові електричні кондиціонери від WAECO. 

 

  

Чому саме надаховий електричний кондиціонер?
Усе дуже просто: холодне повітря завжди опускається вниз. Надахові кондиціонери успішно використовують цей фізичний принцип. Охолоджені повітряні потоки через дефлектори повітря розподіляються по всьому об’єму транспортного засобу. Крім того, встановлення електричного надахового кондиціонера потребує набагато менше часу й матеріальних витрат, ніж установлення повністю інтегрованого кондиціонера. Звертаємо Вашу увагу на те, що звичайний кондиціонер працює лише при ввімкненому двигуні автомобіля, а електричний працює автономно, його можна застосовувати як на автостоянці чи кемпінгу, використовуючи живлення 220 Вольт, так і під час руху, використовуючи живлення від бортової мережі!

Компанія Dometic WAECO докладає свої зусилля в розробці й виробництві найсучасніших систем кондиціонування повітря без використання традиційного механічного компресора. У результаті ми можемо зараз запропонувати модельний ряд електричних кондиціонерів, які можуть бути встановлені як на даху транспортного засобу, так і всередині салону. Ці системи забезпечать вас довершеним кліматом як у стаціонарному, так і в мобільному використанні

Надаховий електричний кондиціонер із компресорними технологіями охолодження й обігріву
Одна з найбільш популярних у Європі моделей завдяки своїй потужності та вдосконаленій системі розподілу охолодженого повітря. Завдяки цій системі повітря рівномірно надходить у всі боки транспортного засобу. Чудове рішення для мікроавтобусів, кунгів і будинків на колесах середнього класу. Відмінні характеристики охолодження, очищення повітря від вологи, пилу та бруду. Уявіть себе в мобільних і, в той же час, у «домашніх» кліматичних умовах!
- Надахова установка дозволяє зекономити більше місця всередині салону
- Конструкція для монтажу на будь-яку товщину даху
- Сприятливий клімат усередині: зневоднене повітря без пилу та бруду
- Індивідуальний розподіл повітря двошвидкісним вентилятором
- Робота в похилому положенні
- Зручний для стаціонарного використання
- Мобільне використання за допомогою перетворювача напруги.

Автономні накривні електричні кондиціонери для вантажних автомобілів Dometic:
Автокондиціонер CoolAir RT 780
Кондиціонери Waeco Coolair Rtx 1000
Кондиціонери Waeco Coolair Rtx 2000

Електричні кондиціонери для автобудинків Dometic:
Автокондиціонер Dometic Freshjet 1700
Автокондиціонер Freshjet 2000 чорний (Новинка)
Автокондиціонер Freshjet 2200
Автокондиціонер Freshjet 2200 чорний(Новинка)
Автокондиціонер Freshjet 3000 (Новинка)
Автокондиціонер Freshlight 2200