Мікроавтобуси малого та середнього класу

У цій категорії представлені кліматичні системи для мікроавтобусів пасажиромісткістю до двадцати п’яти місць.

Їх можна розділити на дві групи:

  • спліт-системи
  • моноблокові системи

СПЛІТ-СИСТЕМИ - СЕРІЯ AC

Спліт-системи складаються з конденсора, що монтується на даху мікроавтобуса, та блока випарника, що монтується, як правило, в торці мікроавтобуса.

Достоїнством цього типу кондиціонерів є те, що вони дозволяють монтувати кліматичну систему на етапі переобладнання автомобіля та сполучати її з системою розведення повітря в салоні на етапі її виготовлення й монтажу. Також цю систему можна легко змонтувати й у вже переобладнаний мікроавтобус.

Корпус конденсорів виготовлено з ударостійкого та стійкого до ультрафіолетового випромінювання скломату товщиною 4 мм. Застосування цього матеріалу дозволило дизайнерам не лише створити привабливий вигляд зовнішнього блока кондиціонера, але й підвищити зносостійкість корпусу.

Блок випарника має підвищену функцію продування салону для забезпечення більшої комфортности для пасажирів. Також нами спроєктовано й освоєно у виробництві оригінальний блок випарника з функцією тепла для автомобіля Merсedes Sprinter із підвищеною функцією продування салону.

Усі кондиціонери нашого виробництва в базовій версії комплектуються контролером EVCO (Італія), чим і обумовлені більш високий комфорт і точність підтримання заданої температури в пасажирському салоні автобуса.

 

ТОВ "КАМ" пропонує такі автокондиціонери серії AC:

1. Автокондиціонер АС-0531х 5.3кВт (надаховий блок БК1)

2. Автокондиціонер АС-0634х 6.5кВт (надаховий блок БК4) 

3. Автокондиціонер АС-093хх 9.4кВт (надаховий блок БК2 або БК4)

4. Автокондиціонер АС-113хх, АС-123хх, АС-133хх 10.6кВт, 11.8кВт, 13кВт (надаховий блок БК2 або БК5)

5. Автокондиціонер АС-153хх 15кВт (надаховий блок БК5 або БК7) 

6. Комплект Sprinter-Crafter с накрышным блоком БК7 (AC-13370)

 

 МОНОБЛОКОВІ СИСТЕМИ - СЕРІЯ ACM

Моноблокові кондиціонери виробництва КАМ є найбільш потужними й надійними у своєму класі навіть в екстремальних погодних умовах.

Конструкція моноблокових кондиціонерів КАМ дозволяє з легкістю встановлювати їх на будь-які кузови автобусів і мікроавтобусів. Важливою запорукою надійности систем є використання найякісніших комплектуючих і професійне складання. При всіх безсумнівних перевагах кліматичних систем КАМ пропонує цілком демократичні ціни на комплекти й запасні частини.

 

ТОВ "КАМ" пропонує такі автокондиціонери серії ACM:

1. Автокондиціонер АСМ-0401х 4кВт (надаховий блок БКІ1М)

2. Автокондиціонер АСМ-0603х  6.5кВт (надаховий блок БКІ3)

3. Автокондиціонер АСМ-1104х 10.6кВт (надаховий блок БКІ4M)

4. Автокондиціонер АСМ-1602х 16кВт (надаховий блок БКІ2М)