Автокондиціонери

Автомобільні кондиціонери (А/С) призначені для створення в салоні автомобіля комфортної температури й вологости.

Автокондиціонери фірм "Alex Original" (Ізраїль), "Delphi-Diavia" (Італія) та "Autoclima" (Італія). Можливе встановлення кондиціонерів практично на всі легкові автомобілі (в т. ч. на "ГАЗ", "ВАЗ", "Daewoo", "Chevrolet" й "УАЗ"), мікроавтобуси й автобуси (в т. ч. на "Газелі", "Соболі", "Богдани", "Еталони"), а також на спецтехніку (комбайни, трактори, трубоукладачі й т.д.).

Збираємо комплекти на автомобілі: ГАЗ-3110(Волга), 31105(Волга), Газель, УАЗ-Патріот, Daewoo Lanos, Daewoo Sens, Chevrolet Aveo, Chevrolet 2123(Niva), Mercedes Vito, Mercedes Sprinter та Mercedes Viano.

Збираємо комплекти надахових автокондиціонерів на мікроавтобуси й автобуси від 5,3кВт до 30кВт.

Ми є найбільшими постачальниками з/ч до автомобільних кондиціонерів в Україні, маємо найбільший склад запчастин.

У нас Ви можете:

  • придбати оригінальні, універсальні запасні частини й обладнання для обслуговування А/С;
  • купити автокондиціонери розробки ТОВ "КАМ", зібрані з комплектуючих фірми Sanden і призначені для легкових автомобілів та мікроавтобусів;
  • провести ремонт і обслуговування Вашого кондиціонера;
  • провести антибактеріальну обробку автокондиціонера;
  • навчити свій персонал.

Наші кондиціонери практично не потребують обслуговування, вони служать Вашому комфорту й охолоджують повітря у Вашому автомобілі навіть у найспекотніші дні. Ви їдете з закритими вікнами, захищені від вітру й пилу, вихлопних газів і шуму доріг, маєте постійну температуру у Вашому салоні, яка не залежить від погоди. І навіть восени, у вологі дні, Ваші стекла захищені від запотівання.

У нас можна замовити та встановити автокондиціонер практично на будь-який автомобіль! А також провести заправку й ремонт раніше встановленого кондиціонера на наших станціях техобслуговування.