Холодильні установки КАМ (Рефрижератори)

Рефрижератори для транспортних засобів серії RT (Україна, ТОВ КАМ)

ТОВ "КАМ" випускає широкий спектр рефрижераторів для іноземного та вітчизняного комерційного транспорту, призначених для підтримання заданої температури в термоізольованому кузові автомобіля. Автомобільні рефрижераторні установки серії RT розроблено з урахуванням специфіки вітчизняних доріг, тому вони ефективно працюють навіть у найважчих умовах у будь-яку пору року.

ТОВ "КАМ" пропонує купити рефрижераторні установки для транспортування будь-яких охолоджених і заморожених продуктів. Наші рефустановки відповідають міжнародним стандартам, надійно забезпечують підтримання у фургонах необхідного режиму температур.

У виробничій діяльності ТОВ "КАМ" використовує передові технології, здійснюється суворий контроль над кожною технологічною операцією. Встановлюючи рефрижератори на автомобіль, Ви можете бути певні, що використовуєте устаткування високого класу.

Переваги рефрижераторів серії RT:

  • Сертифікована рефрижераторна установка, здатна функціонувати в режимі «тепло-холод».
  • Плоский випарник і сучасний конденсаторний блок, завдяки яким навіть максимально завантажена рефустановка забезпечує оптимальний повітряний потік і під час руху авто, і під час його стоянки.
  • Електронний пульт дозволяє водієві, не залишаючи салону, дистанційно керувати й слідкувати за роботою рефрижератора. Пульт розміщується в будь-якому місці, зручному для водія, що гарантує комфортний доступ до нього і можливість оперативного коригування температурного режиму.
  • Безпека експлуатації. Встановлення рефрижератора на автомобіль не впливає на ходові параметри й керованість авто.
  • Підвищена зносостійкість. Розробляючи конструкцію, конструктори ТОВ "КАМ" врахували специфіку вітчизняних доріг. У результаті – автомобільні рефустановки нашого виробництва відзначаються тривалим терміном експлуатації, великим міжремонтним періодом, що значно підвищує їхню рентабельність.
  • Гарантія на рефрижератори відповідає європейським стандартам і складає 1,5 роки.
  • Екологічна безпека. Ми дотримуємося вимог Міжнародної конвенції з охорони озонового шару – пропоноване устаткування працює на холодоагентах, що не містять хлор.
  • Конкурентноспроможні ціни на весь модельний ряд.

Наше устаткування допоможе Вам доставляти якісну продукцію Вашим покупцям у будь-яку пору року.

Рефрижераторні установки КАМ:

Із температурним режимом під час перевезення продуктів автотранспортом можна ознайомитися за посиланням: температура перевезення..

Ознайомитися з асортиментом і купити комплекти ХОУ фірми КАМ Ви можете в нашому інтернет-магазині або зателефонувавши до відділу продажів.